Csomagoló operátor

Hozz változást, teremts értéket a Termelés területén!

Vállalatunk Európa szerte értékesít gyógyszereket, melyek nagy része az új célállomásnak megfelelően átcsomagolásra kerül. A címkék javát saját nyomdánkban állítjuk elő, majd a gyógyszereket kézi úton címkézzük fel az előírások szerint, végül az újonnan előállított betegtájékoztatóval látjuk el.

Szeretnénk hatékonyabbá tenni a termelést, és ebben számítunk a szaktudásodra!

Amiben számítunk Rád:

Közel 250 fővel működő, dinamikusan növekvő gyártóegységeinkbe keresünk csomagoló operátorokat, csoportvezetők utasítása alapján átcsomagolási feladatok végzésére.

  • Az asztalánál történő gyártásban való részvétel;
  • Műveleti utasítások betartása;
  • Gyógyszerek csomagolása, címkézése;
  • Nyitott szemlélet a gyártási folyamatok további részeinek elsajátítására is.

Téged keresünk, ha:

  • Középfokú végzettséggel rendelkezel;
  • Jól bírod a monotóniát és precízen dolgozol;
  • A kiadott feladatokat pontosan tudod követni;
  • Nyitott vagy a tanulásra;
  • Nem riaszt a klimatizált és/vagy hűtött környezetben történő munkavégzés (egészségügyi alkalmasság esetén).
  • Az informatikai eszközök kezelése nem okoz gondot (tablet, számítógép, stb.)
  • Nyitott vagy különböző gyártási gépek használatára (nyomtatók, címkézők)

Előnyt jelent, ha:

  • Gyártó/termelő környezetben szereztél már tapasztalatot;
  • Angol nyelvtudással rendelkezel.

Munkaidőd a következőképpen alakul:

  • 4 hónapos munkaidőkeretben történő munkavégzés, 7:00-15:30-ig;
  • Havi 2 szombati munkanappal számolni kell (ez esetben egy hétköznapi napra biztosítunk pihenőnapot).

Amiről mi gondoskodunk:

  • A havi alapbéren felül havi (kétféle) teljesítményalapú bónusz;
  • Szbr. 30.000 Ft-os cafetériakeret;
  • Éves bérfejlesztés;
  • Munkavállalói ajánlási program magas díjazással (nettó 100-150.000 Ft);
  • Belső pozícióváltás és képzési lehetőség;
  • AYCM SportPass tagsági támogatás;
  • 6 hónap elteltével Medicover magánegészségügyi szolgáltatás.

Munkavállalónk ajánlotta neked cégünket?

„Referencia” mezőben válaszd ki a következő kategóriát: „Referred by a friend/network”;
„Megjegyzés” mezőben pedig tüntesd fel
AJÁNLÓD NEVÉT és azt, hogy honnan ismeritek egymást.

Moving Healthcare. Moving You.

Az Abacus Medicine Group mozgásban tartja az egészségügyet. Változásra nyitott szemléletünkkel formáljuk és fejlesztjük az iparágat, ezáltal elősegítve a gyógyszerekhez való hozzáférést.

Küldetésünk nemcsak az egészségügyre, hanem Rád is hatással van. Egy világszerte több, mint 1300 fős, gondoskodó közösség tagja lehetsz. Vállalatunknál értékelünk és bízunk a szakértelmedben. Itt Te magad is hozhatsz érdemi változást. Formáljuk együtt az egészségügy jövőjét! Most rajtad a sor.

Szeretnél többet megtudni rólunk?

Kövess minket Instagram és LinkedIn oldalainkon, kukkants bele az Abacus Medicine mindennapjaiba! Álláslehetőségeinket cégünk Karrieroldalán tudod megtekinteni.

Application Deadline: Thursday, October 31, 2024